Uitbreiding Oticon More: miniBTE-uitvoering, Oticon Zircon, Oticon Play PX en handsfree communicatie met iPhone en iPad

Consument
Professional
De nieuwste hoortoestellen en innovaties

Het portfolio van Oticon More is uitgebreid met miniBTE-uitvoeringen en Oticon introduceert twee nieuwe productfamilies: Oticon Zircon (Essential) en Oticon Play PX (Paediatrics). Daarnaast biedt Oticon de mogelijkheid tot handsfree communicatie met iPhone en iPad.

Het Oticon More hoortoestelportfolio breidt opnieuw uit. De groeiende familie aan Oticon More hoortoestellen bevat nu ook achter-het-oor (BTE) uitvoeringen, waaronder een oplaadbare oplossing.
 
Met de uitbreiding van het portfolio wordt nog meer mensen met gehoorverlies een natuurlijke en prettige hoorervaring geboden door het eerste hoortoestel dat de hersenen toegang geeft tot de volledige geluidsscène.
 
Oticon More gebruikers kunnen nu ook genieten van het gemak van handsfree gesprekken via hun iPhone en iPad met bidirectionele streaming, waarmee hoortoestellen worden getransformeerd tot een draadloze headset. Niet alleen Oticon More, maar alle Oticon hoortoestellen gebouwd op het nieuwste platform hebben deze functie nu beschikbaar.
 
Nieuwe uitvoering: achter-het-oor (miniBTE-uitvoering)
Voor gebruikers met kleine oren of een voorkeur voor een meer discreet ontwerp, heeft Oticon het formaat van de BTE-uitvoering weten te reduceren om twee nieuwe miniBTE-uitvoeringen te introduceren – zonder in leveren op de hoortoesteltechnologieën in Oticon More. Deze nieuwe aanvullingen op de Oticon More familie zijn geschikt voor zowel een ’toonbocht en oorstukje’ als een ’thin tube en dome’ en zijn verkrijgbaar met oplaadbare of gewone batterijen.
 
30% minder luisterinspanning
De MoreSound Intelligence™ technologie in Oticon More vermindert met maar liefst 30% langdurige luisterinspanning. Met behulp van een geavanceerde pupillometrietestmethode, heeft Oticon de luisterinspanning kunnen bestuderen die Oticon More gebruikers nodig hebben om gesprekken te volgen en hun vermogen te beoordelen om te reflecteren en te reageren gedurende een langere periode. Door dit te doen, demonstreert Oticon de effectiviteit van Oticon More in het echte leven en hoe de hoortoestellen de hersenen helpen goed te werken.

Oticons nieuwe benadering van geluidsverwerking geeft de hersenen wat ze nodig hebben om te horen, wat aanzienlijke voordelen heeft. Oticon had al bewezen dat Oticon More 60% meer informatie aan de hersenen levert, en het overtreffende resultaat is  de buitengewone geluidskwaliteit van Oticon More. In complexe, levensechte omgevingen geven 8 van de 10 gebruikers de voorkeur aan de geluidskwaliteit van Oticon More.
 
Handsfree spraak en audio voor iPhone- en iPad-gebruikers
Oticon More hoortoestellen bieden nu handsfree communicatie, dankzij Apple’s Made for iPhone (MFi)-programma voor bidirectionele hoortoestellen. Naast het rechtstreeks streamen van audio vanaf iPhone en iPad, kunnen gebruikers nu handsfree spreken met de microfoon in hun hoortoestellen. Deze functie is nu beschikbaar op nieuwe Oticon More, Oticon Zircon en Oticon Play PX hoortoestellen – en op bestaande Oticon More hoortoestellen met een firmware-update, uitgevoerd door een hoorzorgprofessional.
 
Oticon Zircon
Oticon introduceert voor het eerst de open geluidservaring in zijn Essential-categorie hoortoestellen. Het nieuwe Oticon Zircon hoortoestel beschikt over de baanbrekende geluidsverwerking van Oticon, waardoor gebruikers meerdere, dynamische geluiden uit alle richtingen en 360 graden spraak kunnen verwerken die helder en gebalanceerd is, zelfs in rumoerige situaties. Nu kunnen Essential-gebruikers zich verbonden voelen met hun omgeving en volledig deelnemen aan gesprekken met minder inspanning. Oticon Zircon werkt op het krachtige Polaris™-platform van Oticon en beschikt over OpenSound Navigator™, SpeechGuard™ en SuperShield. Deze functies gecombineerd creëren een briljante oplossing die een schoon en helder geluid levert voor een uitstekende luisterervaring zonder feedback.
 
Oticon Zircon is verkrijgbaar in een reeks miniBTE- en miniRITE-uitvoeringen met gewone of oplaadbare batterijen. De nieuwe Essential-hoortoestellen bieden gebruikers ook uitgebreide connectiviteit, inclusief ondersteuning voor handsfree communicatie met iPhone en iPad, en rechtstreekse streaming vanaf iPhone en Android™-apparaten. Oticon Zircon is vanaf nu in Nederland verkrijgbaar binnen de verzekerde basiszorg in ZN-categorieën 5 & 4.


 
Ga voor meer informatie over Oticon More en Oticon Zircon naar www.oticon.nl of ga naar een audicien om de mogelijkheden te bespreken.