Op een innovatief 2021 | jubileumjaar GAIN

Professional

2020 was een bewogen jaar. Ook een jaar waarin alle betrokken partijen in de gehele keten van hoorzorg hebben laten zien hoe wendbaar en innovatief we zijn. Technologische ontwikkelingen volgen elkaar in een razend tempo op en worden met passie en kunde geadapteerd.

Alleen samen creëren we de beste hoorzorg voor iedereen. En daar mogen we met recht trots op zijn.

OP EEN INNOVATIEF 2021 

Een jaar waarin we de kracht van innovatie vieren. Samen. Laten we vooral vooruit blijven kijken. 

GAIN geeft gehoor GAIN 30 jaar innovatie in de hoorzorg

GAIN 30 JAAR

In 2021 vieren we ook dat GAIN 30 jaar bestaat. 2021 wordt een jaar waarin innovatie centraal staat en dit is dan ook het thema van ons jubileumjaar. We brengen 30 jaar innovatie in beeld én geluid.

Om gehoor te geven aan het signaal nog beter zichtbaar te zijn en in verbinding te blijven, kunt u zich aanmelden voor de nieuwsbrief voor professionals. Zo houden wij u op de hoogte van de ontwikkelingen in de hoorbranche, onze activiteiten en -in het bijzonder- ons jubileumjaar.

GEHOOR GEVEN, DAT IS WAT WE BELOVEN. 

Namens alle leden van GAIN, 

Audmet | BB Hearing | Comfoor | GN Hearing Benelux | Hoorexpert | Starkey Hearing Technologies | Multi Care Systems | Sennheiser Nederland | Sonova Nederland | WS Audiology Benelux