ReSound brengt nieuwe ‘ONE’ achter-het-oor hoortoestellen uit

Consument
Professional
De nieuwste hoortoestellen en innovaties

De technologie van hoortoestellen blijft zich door ontwikkelen. Zo beschikken nieuwe hoortoestellen vaak over beter geluid, hebben deze meestal een batterij die langer meegaat of zijn oplaadbaar, én je vindt tegenwoordig veel extra technologische snufjes in hoortoestellen. Belangrijke en goede innovaties vinden wij, vandaar dat we je op de hoogte houden over nieuwe hoortoestellen die op de markt worden gebracht. Zo vertellen we ook graag wat meer over de nieuwe ReSound ONE modellen voor achter-het-oor (AHO).
 
Voor licht tot ernstig gehoorverlies

De nieuwe modellen van ReSound zijn oplaadbare hoortoestellen voor gebruikers met licht tot ernstig gehoorverlies. Daarnaast hebben deze hoortoestellen een langere gebruiksduur (tot wel 23 uur wanneer ze volledig opgeladen zijn). 

Ook kun je middels een Bluetooth verbinding de hoortoestellen verbinden om handsfree te bellen. Luidruchtig omgevingsgeluid wordt met de achter-het-oor toestellen weg gefilterd zodat gesprekken goed te volgen zijn.
 
De ReSound ONE AHO’s zijn verkrijgbaar in verschillende modellen:

  • Standard AHO (77DWC)
  • Power AHO (88DWC)
  • High Power AHO (88DWHC), voorzien van een metalen toonbocht
     

SureFit 3 thin tubes
Ook introduceert ReSound de nieuwe SureFit 3 thin tubes. Dit zijn extra dunne slangetjes die je hoortoestel met de domes in je oren verbinden.
 
Benieuwd naar meer informatie over de nieuwe ReSound ONE AHO toestellen en SureFit 3 thin tubes? Meer lezen kan op de website van ReSound of bezoek een audicien.

gerelateerde pagina's: