Save the date | GAIN-event 2022 | Complete hoorzorg in kaart

Professional
b2b GAIN-event
Save the date GAIN-event 2022 complete hoorzorg in kaart 30 mei 2022

Vorig jaar namen we je mee op reis naar de toekomst, hoe zou hoorzorg er over 30 jaar uitzien? Dit jaar staat de reis van de klant centraal.
We streven naar een complete benadering van hoorzorg in de verschillende hoor-fases in iemands leven. De hoorzorgprofessional gaat hierin een steeds belangrijkere rol spelen. Op welke manieren kunnen professionals de klant optimaal begeleiden gedurende deze reis? En hoe kunnen wij jou hierin ondersteunen?
 


GAIN-EVENT
 
Maandag 30 mei 2022

Je kunt het GAIN-event op locatie bijwonen of live online volgen. 

15.30 – 16.00
Ontvangst | Zoetermeer
 
16.00 – 18.30 uur
Programma | Zoetermeer en online
 
18.30 - 19.30 uur
Netwerkborrel | Zoetermeer
 


COMPLETE HOORZORG IN KAART

INFORMATIE
We verrijken je kennis over gehoorbescherming, huurhulpmiddelen, hoortoestellen en gehoorverbetering. Wat zijn de bijzondere huidige en toekomstige ontwikkelingen? Wat laat onderzoek ons zien en met welke big data spelen we in op de behoefte van de markt?
 
INSPIRATIE
Een spraakmakende gastspreker stijgt boven de dagelijkse praktijk uit en neemt je mee langs de hele customer journey.
 
MOTIVATIE
We zoomen vervolgens in op verschillende thema’s en voorzien je van handige insights en praktische tips, direct te vertalen naar de praktijk en winkel.
 
ACTIVATIE
Hoe geven we gehoor aan het vervolmaken van de hoorzorg? Wij presenteren onze campagnes en tools die hierin voorzien.


Via onze nieuwsbrief ontvang je binnenkort de uitnodiging met meer informatie en de mogelijkheid om je aan te melden. Meld je hiervoor aan en blijf op de hoogte van het programma en de activiteiten van GAIN.

Er zijn geen kosten verbonden aan deelname aan het GAIN-event en StAr-punten worden aangevraagd.
 
 

gerelateerde pagina's: