Verwacht: de nieuwe Naída Paradise van Phonak

Professional
De nieuwste hoortoestellen en innovaties
Phonak Naida Paradise UltraPower AHO hoortoestel

Phonak introduceert na lange tijd weer een echte UltraPower met 675 batterij. Het is het eerste UP toestel ter wereld met universele Bluetooth en meer state-of-the art connectiviteit.


Vanaf 26 februari wordt de succesvolle Paradise serie uitgebreid met de Naída Paradise. Met de modellen Naída P-UP (Ultrapower met 675 batterij) en de oplaadbare Naída P-PR (power model) genieten alle cliënten die een traditionele AHO willen van de Paradise-techniek, voor ski-slope tot zeer zware verliezen. Het vervangt dan ook het Bolero kastje. Door alle connectiviteit kan de gebruiker de hoortoestellen direct koppelen met miljarden Bluetooth apparaten en geniet men onder meer van handsfree bellen, RogerDirect connectiviteit en de bijzonder effectieve Speech Enhancer eigenschap om zachte spraak beter te verstaan. 

Meer informatie via Phonak

gerelateerde pagina's: