Phonak ontwikkelt Luminity om gesprekken beter te verstaan

Consument
De nieuwste hoortoestellen en innovaties

Phonak brengt hoortoestel Luminity op de markt. Phonak geeft aan dat dit nieuwe hoortoestel ervoor zorgt dat gesprekken in rumoer beter te verstaan zijn. Hiermee zorgen zij ervoor dat gebruikers verbonden blijven met mensen in alle luistersituaties. Dat kan een face-to-face gesprek zijn of via een smartphone of tablet. Wij vertellen graag meer over dit nieuwe product. 

Phonak Luminity
Phonak Lumity is speciaal ontwikkeld om gesprekken beter te verstaan in rumoer. De fabrikant geeft aan dat de nieuwe microfoontechniek ervoor zorgt dat je spraak maximaal meekrijgt in verschillende situaties. Met deze nieuwe techniek zijn sprekers voor je beter verstaanbaar. Ook sprekers van opzij en achter je worden opgespoord om vervolgens daar de richtmicrofoon op de richten. 

Ook kan het hoortoestel via direct streaming verbonden worden met een smartphone, tablet of TV. Hierbij kan handsfree getelefoneerd worden. Dit kan met alle soorten smartphones, en er kunnen 2 Bluetooth apparaten tegelijk verbonden worden. 

De belangrijkste eigenschappen van Phonak Luminity op een rij zijn: 

  • Helder, natuurlijk geluid.
  • Beter verstaan in rust en rumoer door SmartSpeech™ Technology.
  • Universele connectiviteit via Bluetooth (iOS en Android).
  • Waterbestendige uitvoering.
  • Oplaadbaar.
  • Mogelijkheid ringleidingstand.
  • myPhonak app op de smartphone.

Kijk voor meer informatie op www.phonak.nl.

gerelateerde pagina's: